تابلوسازی زرین نو

تابلوسازی , تندیس, مهر لیزری

طراحی وساخت تابلو چلنیوم

تابلو حروف برجسته چلنیوم واتر پروف مقاوم در برابر شرایطی جوی و روطوبت که درجهت تبلیغات محیطیهای بیرونی وداخلی مورد استفاده قرار میگیرد

مشخصات

چلنیوم :
دو رنگ
چلنیوم :
طلای
چلنیوم :
پانچی
تابلو :
چلنیوم

توضیحات خدمت

 ساخت حروف برجسته به عنوان لبه کار مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع منظور از لبه کار در حروف چنلیوم همان برجسته گی حروف است که معمولا این برجسته گی در ابعاد های 7، 9 و 11 سانتیمتر تولید می شود و در انواع رول چلنیوم همراه با رنگ های متفاوتی به فروش می رسند.

رول های چنلیوم از ضخامت های متفاوتی برخوردار هستند که معمولا از 0.3 تا 0.5 در بازار موجود هستند و مسلما هر چه ضخامت رول ها بیشتر باشد، دوام و ماندگاری این متریال نیز افزایش خواهد داشت.

همچنین نکته مهم دیگری که در کیفیت و دوام رول چنلیوم تاثیر گذار خواهد بود، فرایندی به نام آنادایز است که کارخانه های تولید کننده در طی این فرایند، رول آلومینیوم را در برابر شرایط مختلف جوی مقاوم سازی می کنند.

برخی از انواع رول های چنلیوم عبارتند از رول چنلیوم ساده، رول چنلیوم لترمکس و رول های چنلیوم پانچ که در ادامه به آنها همراه با نمونه های ساخته شده خواهیم پرداخت.

اطلاعات تماس
بیوگرافی شرکت

تابلوسازی زرین نو

تهران

نوع فعالیت

تولید کننده، خدمات

خدمات/محصولات

تابلوسازی ، تندیس، مهر لیزری، تابلو چلنیوم، حروف فلزی، نور اندریک ، لوح یاد بود ، هدایای تبلیغاتی، حروف پلاستیکی، حروف برجسته، تابلو وکالت ، تابلو پزشکی، کامپوزیت ، بیلبرد ، حروف استیل، مهرژلاتین

نوع مالکیت:

جواز کسب (مغازه)

دسته‌بندی محصولات و خدمات
بروز رسانی 3 روز پیش